innerbanner

شرکت کیا تهویه سپهر سهامی خاص در سال 1384 فعالیت خود را بنام شرکت کیا الکتراکیش در زمینه مشاور، طراحی اجراء و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع خانگی، (RAC) و صنعتی (CAC) آغاز نمود.

شرکت کیا تهویه سپهر در راستای گسترش اهداف مشتری مداری و حمایت از فروشندگان محصولات داخلی با نصب و راه اندازی خط تولید کولر های اسپلیت در سال 1391 اقرام به تولید کولرهای اسپلیت در استان البرز (شهرستان نظرآباد) نموده است.

محصولات این شرکت با علامت تجاری Keen با بهرمندی از تکنولوژی و طراحی روز دنیا در حال تولید و عرضه میباشد.

شرکت کیا تهویه سپهر با پرسنل کارآزموده و متخصص خود آماده ارائه خدمات در زمینه های مشاوره و کارشناسی رایگان در ظرفیت سنجی و طراحی سیستم های برودتی و پروژه های ساختمانی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، داروسازی، صنایع فولاد، صنایع نفت و گاز، مخابرات و اتاق های سرور می باشد.

شرکت کیا تهویه بر این باور است که نیروی متخصص بزرگترین سرمایه شرکت بوده و با بهره گیری از دوره های آموزشی در خارج و داخل از کشور همواره سعی در ارتقاء سطح دانش پرسنل خود دارد.

شرکت در زمینه سیستم های کولرهای اسپلیت دیواری، ایستاده و پرتابل سرد و گرم با داشتن 300 نمایندگی در شبکه سرویس در سراسر کشور آماده ارائه خدمات می باشد.

کیا تهویه سپهر به عنوان اولین شرکت ایرانی با افتخار موفق به کسب گواهی استاندارد بین المللی ISO10002-2004 جلب رضایت مشتری از خدمات گردیده است.

امید است با سیاست گذاری انجام شده بر حول محور مشتری مداری، این شرکت به اهداف عالیه خود که همانا جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد نائل گردد.